DOLAR
32,2695
% 0.03
EURO
34,7041
% -0.08
STERLIN
40,3180
% -0.14
FRANG
35,5039
% 0.01
ALTIN
2.403,61
% 0,14
BITCOIN
62.942,29
-0.48
Ana Sayfa
Gündem
Dünya
Ekonomi
Siyaset
Spor
Kırklareli
Resmi İlanlar
Diğer
Sağlık
Asayiş
Bilim ve Teknoloji
Eğitim
Kültür Sanat
Magazin
Yazarlar
Vizyondakiler
Video Galeri
Biyografiler
Fotoğraf Galeri
YAZARLAR
YEREL HABERLER
Canlı
CANLI TV
BURÇLAR
CANLI BORSA
CANLI SONUÇLAR
COVID-19
FİKSTÜR
GAZETELER
HAVA DURUMU
HABER GÖNDER
HİSSELER
NAMAZ VAKİTLERİ
NÖBETÇİ ECZANELER
PARİTELER
PUAN DURUMU
TRAFİK DURUMU
GİRİŞ YAP
ÜYE OL
@ 2024 - Sinirkent.com
Ana Sayfa
Gündem
Dünya
Ekonomi
Siyaset
Spor
Kırklareli
Resmi İlanlar
Diğer
Sağlık
Asayiş
Bilim ve Teknoloji
Eğitim
Kültür Sanat
Magazin
Yazarlar
Vizyondakiler
Video Galeri
Biyografiler
Fotoğraf Galeri
YAZARLAR
YEREL HABERLER
Canlı
CANLI TV
BURÇLAR
CANLI BORSA
CANLI SONUÇLAR
COVID-19
FİKSTÜR
GAZETELER
HAVA DURUMU
HABER GÖNDER
HİSSELER
NAMAZ VAKİTLERİ
NÖBETÇİ ECZANELER
PARİTELER
PUAN DURUMU
TRAFİK DURUMU
22:39
Al-Musrati, İstanbul’a geldi
11:57
Hırsızlık yapmaya çalışırken polise suçüstü yakalandılar
19:57
Farklı Kültürler Tanıtılıyor
0:00
Ordu’da 5 yıl kesinleşmiş cezası bulunan şahıs yakalandı
23:55
Tunceli’de izinsiz kazı yapan 3 kişi gözaltına alındı
23:50
Tarım işçilerini taşıyan servis kamyonetle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
23:45
Tecrübeli sporcu yürekleri ağızlara getirdi
23:20
İBB Adayı Murat Kurum: “100 bin kiralık konut desteği ile 18 ayda evlerinizi size teslim edeceğiz”
23:15
İBB Başkan Adayı Murat Kurum: "İstanbul’da 200 yeni pazar açacağız"
23:10
Arnavutluk Cumhurbaşkanı Begaj: “Arnavutluk-Türkiye ilişkileri stratejik öneme sahiptir”
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
Vavacars Karagümrük
20:30
Trabzonspor
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
19:45
Club Brugge
19:45
ACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Real Madrid
22:00
Bayern Münih
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
CA Rosario Central
0 : 1
Atletico Mineiro MG
01:00
Caracas FC
0 : 1
Penarol URU
03:00
Deportivo Tachira
1 : 1
Libertad Asuncion
03:00
Club Nacional de Football
2 : 2
CA River Plate (Arg)
03:00
Palestino
1 : 0
CR Flamengo RJ
05:00
Universitario de Deportes
1 : 1
CD Junior FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Racing Club Montevideo
2 : 1
Argentinos Juniors
01:00
Nacional Asuncion
0 : 2
SC Corinthians SP
03:00
CD Universidad Cesar Vallejo
1 : 5
Independiente Medellin
03:00
CD Real Tomayapo
03:00
SC Internacional RS
03:30
Alianza FC Valledupar
0 : 3
Cruzeiro EC MG
03:30
Sportivo Ameliano
2 : 1
Danubio
05:00
Always Ready
3 : 0
Defensa Y Justicia
İngiltere - Lig 1
22:00
Peterborough United
22:00
Oxford United
Fransa - Lig 1, Bayanlar
17:30
Girondins Bordeaux
17:30
Olympique Lyon
17:30
FC Fleury
17:30
Montpellier HSC
17:30
As Saint Etienne
17:30
LOSC Lille
17:30
Paris FC
17:30
Dijon FCO
17:30
Stade De Reims
17:30
Paris Saint-Germain FC
17:30
Ea Guingamp
17:30
Le Havre AC
Rusya - 1. Liga
17:00
FC Alania Vladikavkaz
17:00
Rodina Moscow
18:00
Sokol Saratov
18:00
Chernomorets Novorossijsk
19:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
19:30
FC Dynamo-Makhachkala
19:30
FK Khimki
Rusya - 2. Liga, Division A
16:00
FC Kaluga
16:00
Dinamo Brjansk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FK Angusht Nazran
16:00
FC Dynamo-2 Makhachkala
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:55
Al Taraji
18:55
AL Jandal
19:40
Al-Orobah
19:40
AL Arabi (SA)
20:50
Al-Qaisumah
20:50
Al-Batin
ABD - US Open Kupası
02:00
Pittsburgh Riverhounds
02:00
FC Tulsa
02:30
Atlanta United FC
02:30
Charlotte Indepedence
03:00
Houston Dynamo
03:00
Detroit City FC
03:30
FC Dallas
03:30
Memphis 901 FC
05:00
San Jose Earthquakes
1 : 0
Oakland Roots SC
05:00
Orange County SC
05:00
Loudoun United Fc
05:30
Sacramento Republic FC
05:30
Monterey Bay FC
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
19:30
1. FC Phonix Lubeck
19:30
Hamburg (A)
20:00
TSV Havelse
20:00
Kilia Kiel
20:30
SC Weiche Flensburg 08
20:30
Bremer SV 1906
Almanya Amatör - Hessenliga
20:15
FC 1931 Eddersheim
20:15
Turk Gucu Friedberg
20:30
Hunfelder SV 1919
20:30
Hanauer SC
Almanya Amatör - Oberliga BW
19:30
FSV Hollenbach
19:30
TSV Essingen
20:00
SV Oberachern
20:00
Offenburger
20:00
SSV Reutlingen
20:00
S. Grossaspach
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:00
ETB SW Essen
20:00
Krefelder FC Uerdingen 05
20:30
DJK Adler Union Frintrop
20:30
Sportfreunde Hamborn 07
20:45
FC Buderich 02
20:45
Sportfreunde Baumberg
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
20:00
BSV SW Rehden
20:00
MTV Eintracht Celle
20:00
Stk Eilvese
20:00
Bornreihe
20:00
Rotenburger
20:00
R. Ehlershausen
20:30
MTV Eintracht Celle
20:30
BSV SW Rehden
21:00
Heeslinger SC
21:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
20:00
Heider
20:00
TSV Nordmark Satrup
20:00
TSB Flensburg
20:00
PSV Union Neumunster
20:30
Mtsv Hohenwestedt
20:30
Eckernförder
Angola - Girabola
17:00
CD Lunda Sul
17:00
GD Interclube
17:00
Cr Uniao de Malanje
17:00
Kabuscorp SCP
17:00
CD Sao Salvador
17:00
CD Huila
17:00
Santa Rita
17:00
Wiliete SC
17:30
Petroleos Do Lobito
17:30
Recreativo Do Libolo
18:00
Atletico Petroleos de Luanda
18:00
Sporting Clube de Cabinda
18:00
CD Primeiro de Agosto
18:00
FC Bravos do Maquis
Arjantin - Arjantin Kupası
21:05
Arsenal de Sarandi
21:05
Estudiantes Rio Cuarto
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
Independiente Reserve
0 : 1
CA Talleres de Cordoba Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve
21:00
CA River Plate (Arg)
21:00
Rosario Central Reserve
21:00
Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Huracan
21:00
CA Lanus
Arnavutluk - Kategoria e Pare
17:00
KS Kastrioti Kruje
17:00
KS Korabi Peshkopi
17:00
FK Tomori Berat
17:00
Lushnja
17:00
KS Besa Kavaje
17:00
Flamurtari Vlore
17:00
KS Burreli
17:00
KF Apolonia Fier
17:00
Luz i Vogel
17:00
FK Vora
Arnavutluk - Kategoria Superiore
17:00
KS Kukesi
17:00
FK Partizani Tirana
17:00
KF Skenderbeu Korce
17:00
KF Laci
17:00
Tiran
17:00
Vllaznia Shkoder
17:00
FC Dinamo City
17:00
KF Egnatia Rrogozhine
17:00
KF Erzeni Shijak
17:00
KF Teuta
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:30
SPG Wallern/ASV ST Marienkirchen
20:30
SPG Hogo Wels
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:30
Preston Lions
13:30
South Melbourne FC
Azerbaycan - Birinci Lig
14:00
Irevan
14:00
Difai Agsu
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL-MUHARRAQ SC
19:00
EAST RIFFA
19:00
Al-Riffa SC
19:00
Al-Ahli SC Manama
19:00
AL-SHABBAB
19:00
AL Khalidiyah
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00
FC Torpedo Belaz Zhodino
18:00
Isloch
20:45
Neman Grodno
20:45
Dinamo Minsk
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
HSK Zrinjski Mostar
19:00
FK Borac Banja Luka
19:00
FK Borac Banja Luka
19:00
HSK Zrinjski Mostar
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Botafogo FC SP
0 : 0
Mirassol FC SP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
01:00
Santos FC SP
01:00
Gremio RS
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS
21:00
Gremio Esportivo Gloria RS
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
23:00
Vihena RO
23:00
Porto Velho EC RO
Brezilya - Roraimense
01:00
Real RR
01:00
Rio Negro RR
02:00
Progresso RR
02:00
Sao Raimundo EC RR
04:00
Monte Roraima RR
04:00
Atletico Roraima RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Botafogo FR RJ
21:00
Goias EC GO
21:00
Fluminense Rj
21:00
Atletico Mineiro MG
21:00
CA Paranaense PR
21:00
America MG
21:00
RB Bragantino SP
21:00
AC Goianiense GO
21:00
EC Bahia BA
21:00
Ceara SC CE
21:30
Sao Paulo FC SP
21:30
SE Palmeiras SP
22:00
SC Corinthians SP
22:00
Cuiaba EC MT
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
FCB Magpies
22:00
Manchester 62 FC
Çekya - Divize E
17:30
TJ Slovan Bzenec
17:30
FC Vsetin
Çekya - Divize F
11:15
MFK Havirov
11:15
FK Jesenik
18:00
TJ Bridlicna
18:00
SK Polanka Nad Odrou
18:30
SK Beskyd Frenstat p.R.
18:30
FC Vratimov
Çekya - FNL
11:30
1.SK Prostejov
11:30
1 FK Pribram
11:30
Sparta Prag (B)
11:30
SK Lisen
18:00
MFK Vyskov
18:00
FC Vysocina Jihlava
18:30
FK Mas Taborsko
18:30
SFC Opava
18:30
FK Varnsdorf
18:30
SK Hanacka Slavia Kromeriz
18:30
MFK Chrudim
18:30
FK Dukla Prag
19:00
FC ZBROJOVKA Brno
19:00
FC Viktoria Zizkov
19:00
FC Vlasim
19:00
Sigma Olomouc (B)
Çekya - U19 1.Grup
15:30
MFK Frydek Mistek U19
15:30
MFK Karvina U19
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
Norresundby FB
20:00
Aarhus Fremad 2
20:00
AB Taarnby
20:00
B 1908
Ekvador - Serie B
03:00
Manta FC
03:00
San Antonio FC
23:30
Guayaquil City FC
23:30
Cuniburo FC
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Nikarm
15:00
Andranik
15:00
Onor
15:00
FC Ararat Yerevan 2
Estonya - Kupa
18:00
Paide Linnameeskond
18:00
Nomme Kalju
20:30
FCI Levadia Tallinn
20:30
Viimsi JK
Faroe Adaları - 1. deild
02:00
NSI Runavik II
02:00
FC Suduroy
Faroe Adaları - Logmanssteypid
20:00
Vikingur Gota
20:00
AB Argir
Fas - Fas Kupası
20:00
AS Far Rabat
20:00
Renaissance Zemamra
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Stella Club Dadjame
18:30
Club Omnisports de Korhogo
19:00
SOA
19:00
AFAD
19:00
SC Gagnoa
19:00
Denguele Sports d´Odienne
21:00
Zoman FC
21:00
Bouake FC
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:45
Kaya FC–Iloilo
10:45
Philippine Air Force FC
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Sexypoexyt
18:30
Tampere United
Finlandiya - Suomen Kupası
18:00
Atlantis FC
18:00
Japs
18:00
Oulun Luistinseura
18:00
Seinajoen JK
18:30
Mikkelin Palloilijat 2
18:30
Mikkelin Palloilijat
18:30
FC Vaajakoski
18:30
FC KTP Kotka
18:30
GBK Kokkola
18:30
AC Oulu
18:30
VIFK
18:30
SJK Akatemia
18:30
FC Honka
18:30
PK-35 Helsinki
18:30
Kultsu FC
18:30
FC Lahti
18:30
Kajaanin Palloilijat
18:30
Jakobstads Bollklubb
18:30
Salpa
18:30
Ekenas Idrottsforening
19:00
VJS
19:00
IF Gnistan
19:00
Lahden Reipas
19:00
FC Haka Valkeakoski
19:00
Tampereen Ilves 2
19:00
FC Inter Turku
19:30
Musan Salama
19:30
TPV
20:00
Esbo Bollklubb
20:00
PK Keski-Uusimaa
20:05
Njs/3
20:05
FC Kuusysi
20:10
Toeoeloen Taisto
20:10
Kapa Kapylan Pallo
20:30
Nurmijarven Jalkapalloseura
20:30
Espoon Palloseura
20:45
Mikkelin Kissat
20:45
Pepo Lappeenranta
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC
18:00
Bechem United
18:00
Berekum Chelsea Fc
18:00
Hearts of Oak
Güney Afrika - Premiership
20:30
Stellenbosch FC
20:30
AmaZulu FC
20:30
Orlando Pirates FC
20:30
Chippa United FC
20:30
Polokwane City
20:30
Richards Bay FC
20:30
L. Golden Arrows
20:30
Mamelodi Sundowns
Hong Kong, Çin - Division 1
15:30
Sai Kung Dsa
15:30
3 Sing FC
İran - Azadegan Ligi
16:45
Ario Eslamshahr
16:45
FC Darya Caspian Babol
17:00
Mes Sungun Varzaghan
17:00
Saipa
17:00
Mes Shahr-e Babak
17:00
Mes Kerman FC
17:30
Shahre Raz Shiraz
17:30
Fajr Sepasi FC
17:30
Chador Malu Yazd
17:30
Khosheh Talaei
18:00
Kheybar Khorramabad FC
18:00
Shahrdari Astara
18:00
Naft Masjed Soleyman FC
18:00
Damash Gilan FC
18:30
FC Pars Jonoubi Jam
18:30
Naft Gachsaran
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
19:30
Ljungskile SK
19:30
FC Trollhattan
20:00
Ariana FC
20:00
FC Rosengaard 1917
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
20:00
AFC Eskilstuna
20:00
FC Stockholm Internazionale
20:00
FBK Karlstad
20:00
Nordic United FC
20:00
IF Karlstad Fotbol
20:00
Karlbergs BK
20:30
Taby FK
20:30
Hammarby Talang FF
21:00
Orebro Syrianska IF
21:00
Sollentuna FF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Vaxjo DFF
20:00
Hacken Gothenburg
20:00
Hammarby
20:00
IFK Norrkoping DFK
İsviçre - Yükselme Ligi
20:30
SC Cham
20:30
FC Rapperswil-Jona
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
FH Hafnarfjordur
21:00
Throttur Reykjavik
21:00
Breidablik Kopavogur
21:00
Stjarnan Gardabaer
21:00
Keflavik IF
21:00
Valur Reykjavik
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
14:00
Boeung Ket Angkor FC
14:00
Phnom Penh Crown
14:00
Preah Khan Reach Svay Rieng FC
14:00
Visakha FC
Kanada - Kanada Şampiyonası
04:00
Cavalry FC
04:00
Vancouver Whitecaps FC
Karadağ - 2. CFL
20:00
FK Podgorica
20:00
FK Kom Podgorica
Karadağ - Cup Crne Gore
17:00
FK Jezero Plav
17:00
FK Decic Tuzi
17:00
Rudar Pljevlja
17:00
FK Buducnost Podgorica
Katar - Amir Kupası
17:15
Al-Gharafa SC
17:15
Al-Ahli Doha
Kazakistan - Kazakistan Kupası
16:00
Tobol Kostanay
16:00
FC Astana
16:00
Atyrau
16:00
Kairat Almaty
18:00
FC Ordabasy
18:00
FK Aktobe
18:00
Elimai FC
18:00
Kyzylžar Petropavlovsk
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
AEZ Zakakiou
18:00
Apollon Limassol
Kolombiya - Kolombiya Kupası
23:00
Independiente Santa Fe
23:00
CA Bucaramanga
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
04:00
AD San Carlos
0 : 3
Deportivo Saprissa San Jose
05:00
Municipal Liberia
1 : 0
Municipal Grecia
19:00
Puntarenas
19:00
Cartagines
21:00
Deportivo Saprissa San Jose
21:00
Santos
21:00
LD Alajuelense
21:00
AD Guanacasteca
21:00
Municipal Grecia
21:00
AD San Carlos
21:00
Sporting FC
21:00
Herediano
Lihtenştayn - Liechtensteiner Kupası
20:00
FC Vaduz
20:00
FC Triesenberg
Litvanya - LFF Kupası
18:00
FK Viltis Vilnius
18:00
FK Nevesis
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
21:00
FC Rodange 91
21:00
US Hostert
Malta - FA Trophy
20:00
Birkirkara FC
20:00
Sliema Wanderers
Meksika - Liga Premier Serie A
20:00
Deportiva Venados
20:00
Tampico Madero FC
Mısır - 2. Division A
16:30
Proxy SC
16:30
Ghazl El Mahallah
16:30
Wadi Degla Sc
16:30
Gazl Kafr Eldwar
16:30
Haras El Hodood
16:30
Alqana
16:30
La Viena FC
16:30
Tanta Fc
16:30
Asyut Petroleum
16:30
El Nasr Taadeen
16:30
Makadi FC
16:30
Nogoom FC
16:30
Abo Qair Semads
16:30
Telecom Egypt
Moldova - Divizia A
17:00
FC Floresti
17:00
Csct Saksan
17:00
FC Victoria Bardar
17:00
Univer-Oguzsport
17:00
FC Speranta Drochia
17:00
CSF Spartanii Selemet
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
16:30
FK Mjoelner
16:30
Hoenefoss BK
19:00
Grei Kvinner Elite FK
19:00
KFUM Oslo
19:00
Kongsvinger IL Fotball
19:00
Frigg Oslo FK
19:00
Stroemsgodset IF
19:00
Odds BK
19:00
Snoegg Fotball
19:00
IK Start
19:00
Klepp IL
19:00
Viking FK
19:00
Fana IL
19:00
FK Fyllingsdalen
19:00
Tynset
19:00
Tiller
19:00
Krokelvdalen
19:00
TIL 2020
19:00
Bjoernevatn
19:00
Porsanger
19:15
Volda
19:15
SK Herd
20:00
LSK Kvinner
20:00
Hamarkameratene
20:00
Sandefjord Fotball
20:00
Oevrevoll Hosle IL
20:00
Amazon Grimstad FK
20:00
FK Arendal
20:00
Sola
20:00
Avaldsnes IL
20:00
Sarpsborg 08 FF
20:00
Nanset IF
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Molde FK
19:00
Sarpsborg 08
19:00
Lysekloster
19:00
Kfum Oslo
19:00
Raufoss
19:00
Fredrikstad
19:00
Eidsvold TF
19:00
Sandnes ULF
19:00
Stabaek IF
19:00
Bryne FK
19:00
Valerenga IF
19:00
Hamarkameratene
20:05
Levanger FK
20:05
Viking FK
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Sur SC
16:45
Ibri
19:30
Sohar
19:30
Al-Shabab Oman
Romanya - Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar
17:00
CS Mioveni
17:30
CS Corvinul 1921 Hunedoara
17:30
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Romanya - Liga 3
15:00
AFC Metalul Buzau
15:00
ASC Unirea Branistea
18:00
Csm Bacau
18:00
CS Stiinta Miroslava
18:00
CSM Focsani 2007
18:00
Cs Sporting Liesti
18:00
Cs Afumati
18:00
ACS LPS Hd Clinceni
18:00
AFC Dunarea 2005 Calarasi
18:00
AS FC Agricola Borcea
18:00
CS Dinamo Bucuresti
18:00
Scm Dunarea Giurgiu
18:00
SC Popesti Leordeni
18:00
CS Blejoi
18:00
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
18:00
Universitatea Alba Iulia
18:00
ACS Medias 2022
18:00
CS Unirea Ungheni 2018
18:00
ACS Somuz Falticeni
18:00
Csm FC Vaslui
18:00
Vointa Limpezis
18:00
ACS Viitorul Sutesti
18:00
ACS Hamangia Baia
18:00
CS Viitorul Ianca
18:00
Acs Inainte Modelu
18:00
Sc Fc Voluntari II
18:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
18:00
ACS Progresul Fundulea
18:00
CS Gloria Baneasa
18:00
ACS Recolta Gheorghe Doja
18:00
ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel
18:00
CS Paulesti
18:00
Cso Plopeni
18:00
CS Tricolorul Breaza
18:00
Csm Flacara Moreni
18:00
FC Pucioasa
18:00
AFCS Viitorul Curita
18:00
ACS SR Municipal Brasov
18:00
ACS Oltul Curtisoara
18:00
ACS Cozia Calimanesti
18:00
Unirea Bascov
18:00
Cso Petrolul Potcoava
18:00
CS Sporting Rosiori 2008
18:00
ACS Flacara Horezu
18:00
CSM Avantul Periam
18:00
CS Socodor
18:00
CS Metalurgistul Cugir
18:00
ACS Industria Galda
19:00
Csm Bucovina Radauti
19:00
ACS FC Bacau
19:00
AFC 1919 Dacia Unirea Braila
19:00
Csm Ramnicu Sarat
Şili - Primera Division, Women
18:00
Santiago Morning
18:00
Audax Italiano
19:00
Deportes Iquique
19:00
Deportes Antofagasta
22:00
Universidad Catolica
22:00
Cobresal
22:30
CD Everton Vina Del Mar
22:30
Coquimbo Unido
22:30
Universidad de Chile
22:30
Union Espanola
23:00
Palestino
23:00
Colo Colo
Sırbistan - Prva Liga
18:00
FK Radnicki Beograd
18:00
FK Mladost Gat
18:00
OFK Vrsac
18:00
FK Metalac Gornji Milanovac
20:00
FK Sloboda Uzice
20:00
Novi Sad
20:00
FK Kolubara Lazarevac
20:00
Gfk Dubocica
Sırbistan - Superliga
17:00
FK Napredak Krusevac
17:00
FK Partizan Belgrade
17:00
FK TSC Backa Topola
17:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac
19:00
FK Vojvodina Novi Sad
19:00
FK Cukaricki Belgrade
19:30
Mladost Lucani
19:30
FK Crvena Zvezda Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
12:00
FC Spartak Trnava
12:00
MFK Ruzomberok
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Mashujaa FC
16:00
Kmc FC
19:00
Young Africans SC
19:00
Kagera Sugar
Tayland - FA Kupası
14:00
DP Kanchanaburi FC
14:00
Samut Sakhon FC
15:00
Bangkok United FC
15:00
Udon United
Tunus - Tunus Kupası
16:30
OC Kerkennah
16:30
Esperance Sportive de Tunis
Uganda - Premier Lig
16:00
Soltilo Bright Stars FC
16:00
NEC FC
16:00
SC Villa
16:00
Wakiso Giants FC
19:00
Vipers SC
19:00
Express FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası
16:30
Norveç
16:30
Fransa
19:30
İsveç
19:30
İngiltere
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası
16:25
Borussia Mönchengladbach
16:25
Grasshopper Club Zurich
16:25
Academie Generation Foot U19
16:25
FC St Gallen 1879 U19
17:15
Fc Rb Salzburg
17:15
FC Zurich
17:15
RC Strasbourg Alsace
17:15
FC Blue Stars Zurich Juniors
20:00
Borussia Mönchengladbach
20:00
Academie Generation Foot U19
20:00
Grasshopper Club Zurich
20:00
FC St Gallen 1879 U19
20:50
Fc Rb Salzburg
20:50
RC Strasbourg Alsace
20:50
FC Zurich
20:50
FC Blue Stars Zurich Juniors
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası, Kadınlar
14:45
Olympique Lyon
14:45
FC Zurich U19
14:45
Arsenal Wfc U19
14:45
FC Basel U19
15:35
Valencia Feminas CF U19
15:35
Grasshopper Club Zurich U19
15:35
RB Leipzig U19
15:35
BSC Young Boys
18:05
Olympique Lyon
18:05
Arsenal Wfc U19
18:05
FC Zurich U19
18:05
FC Basel U19
18:55
Valencia Feminas CF U19
18:55
RB Leipzig U19
18:55
Grasshopper Club Zurich U19
18:55
BSC Young Boys
Vietnam - V-Ligi
13:00
Quang Nam FC
13:00
Cong An Nhan Dan
14:00
Nam Dinh FC
14:00
Becamex Binh Duong
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn
14:00
Hai Phong FC
14:00
Binh Dinh FC
14:00
Hong Linh Ha Tinh FC
15:15
Ho Chi Minh City FC
15:15
Clb Bd Dong A Thanh Hoa
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Wellington Phoenix FC Reserve
10:00
Island Bay United
Yunanistan - Super League
19:00
Paok Thessaloniki
19:00
Panathinaikos Athens
19:00
Olympiacos Piraeus
19:00
AEK Athens
19:00
PAS Lamia 1964
19:00
Aris Thessaloniki
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
APO Levadeiakos FC
16:00
AE Larissa FC
16:00
P.O.T Iraklis
16:00
Anagennisi Karditsas 1904
16:00
Kozani FC
16:00
PAOK Thessaloniki B
16:00
Eolikos
16:00
Kampaniakos
16:00
Giouchtas
16:00
Panathinaikos B
16:00
AO Egaleo 1931 PAE
16:00
Olympiacos Piraeus B